O nas

NetFORCE – Agencja Marketingu Internetowego to podmiot należący do IIKEG – Inkubatora i Akceleratora Start-upów i Spin-offów.

Pomagamy przedsiębiorcom w organizowaniu, wdrażaniu i prowadzeniu biznesów w internecie, zapewniając rzetelną i terminową realizację naszych usług na przystępnych, przejrzystych i uczciwych zasadach, za przystępną cenę.

Jesteśmy autonomiczną organizacją zrzeszającą doświadczonych freelancerów z różnych dziedzin e-commerce, oferujących szeroki pakiet usług gwarantujących permanentne i błyskawiczne wypromowanie Twojego biznesu w sieci na szeroką skalę.

Tworzymy strony, serwisy, portale i sklepy, loga, banery, grafiki i znaki handlowe. Wykonujemy pozycjonowanie stron internetowych. Tworzymy kampanie AdWords. Prowadzimy fanpejdże social mediowe. Rozsyłamy mailingi. Wystawiamy ogłoszenia. Pomagamy w afiliacji i programach partnerskich. Tworzymy dedykowane rozwiązania IT dla biznesu. Prowadzimy kampanie sprzedażowe przy współpracy z call center. Posiadamy także unikalną ofertę dla organizacji non-goverment.

Sprawny marketing
Imperialny Intergalaktyczny Korpus Ekspansji Gospodarczej
slaider netForceLow
KONTAKT-MARKETING
IIKEG